Przeskocz do treści

Обов'язки рецензентів

Внесок у редакційне рішення

Рецензування допомагає головному редактору у прийнятті редакційних рішень, а також спілкування головного редактора з автором покликані допомогти автору у поліпшенні його роботи.

Оперативність

Будь-який обраний рецензент, який вважає, що він/вона не є компетентним для рецензування дослідження, представленого у рукописі, або який вважає, що якнайшвидший розгляд є неможливим, повинен повідомити редактора і виключити себе з процесу рецензування.

Конфіденційність

Будь-який рукопис, отриманий для рецензування, розглядається як конфіденційний документ. Матеріали не показуються і не обговорюються з іншими особами за винятком осіб, уповноважених головним редактором.

Стандарти об'єктивності

Рецензії повинні бути об'єктивними. Особиста критика автора недоречна. Рецензенти повинні висловлювати свою думку чітко і аргументовано.

Підтвердження джерел

Рецензенти повинні виявляти відповідні опубліковані роботи, які не були процитовані автором. Будь-яке твердження, спостереження, висновок або аргумент повинні супроводжуватися відповідним посиланням. Рецензент повинен також звернути увагу головного редактора на будь-яку суттєву схожість або збіг між розглянутим рукописом і будь-якою іншою опублікованою роботою.