Przeskocz do treści

Рецензування рукописів

Рецензування рукописів, поданих у редакцію збірника наукових праць «Науковий вісник Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського: Лінгвістичні науки».

Порядок рецензування рукописів визначає процедуру моніторингу наукових матеріалів, поданих авторами в збірник наукових праць що друкуються в «Науковому віснику Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського: Лінгвістичні науки». (далі – Збірник). Ця процедура зумовлена встановленими стандартами, які визначають якість опублікованих статей. Процес аналізу наукових статей зорієнтований на виявлення ступеня їхньої цінності, оригінальності, актуальності й наукової доцільності для прерогатив Збірника, придатності рукопису для його опублікування з урахуванням вимог Комітету з етики в публікаціях – Committee on Publication Ethics (COPE),  спираючись на досвід роботи провідних редакційно-наукових співтовариств; на підвищення доброякісності друкованих матеріалів, подолання упередженості й недоречності при відхиленні чи прийнятті статей.

У Збірнику дотримано регламент двостороннього «сліпого» (анонімного) рецензування: Авторам не повідомляються імена Рецензентів, Рецензентам не повідомляються імена Авторів. Взаємодія Рецензентів і Авторів здійснюється тільки через уповноважених членів редакції.